Porady architekta

Najlepsze źródło informacji

NOWOCZESNE PROJEKTY DOMÓW

Nowoczesne projekty domów coraz częściej zdobywają serca nowych inwestorów, którzy chcą żeby ich dom wyglądał wyjątkowo przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności. Często widać to przy wyborze projektów domów z płaskim dachem, który zawsze przyciąga największą uwagę. Dachy płaskie w nowoczesnych projektach domów pozwalają na uzyskanie np. dodatkowych tarasów, poprawiają parametry energetyczne domu, jednym słowem mogą być integralną i spójną częścią domu. Nowoczesne projekty domów mogą łączyć w sobie tradycyjne rozwiązania funkcjonalne w minimalistycznym i nowoczesnym wyglądzie. Przeważnie domy nowoczesne wyróżniają się na tle pozostałych projektów domów. Mogą przykuwać uwagę i mogą intrygować pomysłami twórcy. Takie projekty domów łatwo zauważyć ze względu na prostą bryłę lub logicznie poukładane pudełka oraz na przestronne tarasy, duże przeszklenia i charakterystyczną konstrukcję. Takie rozwiązania, w zależności od podejścia architekta, mogą przybierać ciężkie statyczne formy lub lekkie podkreślające jej niezależność od praw fizyki. Nowoczesne projekty domów często otwierają się na otoczenie, poprzez śmiałe przeszklenia, które zapraszają naturę do wnętrza domu, dzięki temu natura staje się nieodłącznym elementem wystroju wnętrza. Nowoczesne domy często zakładają ciekawe połączenia materiałów elewacyjnych, które mogą się przeplatać na zewnątrz jak i we wnętrzu. Odpowiednio dobrane materiały drewna, szkła, kamienia, betonu, blachy, stali podkreślą styl i charakter mieszkańców takiego domu. Nasi architekci dbają o to żeby dom nowoczesny był elegancji oraz pełny nowatorskich rozwiązań.

Nowoczesne projekty domów to nie tylko płaskie dachy, czy rozległe tarasy. To również projekty z dachami spadzistymi takimi jak dach dwuspadowy w stylu nowoczesnej stodoły, piętrowe z dachem kopertowym lub z asymetrycznymi dachami o wyrazistej formie. Przy tworzeniu nowoczesnych projektów domów jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Nowoczesne projekty domów mogą być zaprojektowane w oparciu o proste rozwiązania konstrukcyjne jak i zaawansowane technologie w zależności od potrzeb naszych Klientów. Jeżeli cenią Państwo funkcjonalność, przestronność, prostotę, ciekawe a czasami odważne połączenie materiałów to nowoczesne projekty domów są w sam raz dla Państwa. W naszych projektach domów nowoczesnych możemy uwzględnić inteligentne rozwiązania, które mogą tchnąć ducha w dom i połączyć się z użytkownikami w sposób elektroniczny oraz dostosować się w rytm codziennego życia mieszkańców. Projekty domów nowoczesnych często wybierane są przez osoby poszukujące niepowtarzalnego charakteru i estetyki. Nowoczesne projekty domów można określić prostotą, funkcjonalnością, komfortem i dobrym designem.

W ofercie nowoczesnych projektów domów UARCHITEKTA znajdą Państwo domy o różnych powierzchniach, od małych domów poprzez wielkopowierzchniowe projekty. Projekty nowoczesnych domów parterowych, z poddaszem, piętrowych z tarasami. Nasza oferta pozwoli na znalezienie wymarzonego domu.

ODKRYJ NOWOCZESNE PROJEKTY DOMÓW W TYM MIEJSCU

 

biuro uArchitekta - projekty domów
Wróć do listy porad