Skontaktuj się z nami

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia biura UArchitekta
9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku
Porady architekta
Porada architekta, konsultacje,
spotkanie do 1h - 150zł

UARCHITEKTA Paweł Głowacki Spółka Komandytowo - Akcyjna
Ul. Widok 32
96-100 Skierniewice

NIP 836 187 94 66
REGON 521797682

KRS 0000966730

PKO Bank Polski

14 1020 1055 0000 9002 0523 3640

Dowiedz się więcej
508-828-808
Aby umówić się na spotkanie
z architektem zadzwoń
508-828-808
Lub napisz do nas
biuro@uarchitekta.pl
Pytania o zamówienia
zamowienia@uarchitekta.pl
Jakieś uwagi?
uwagi@uarchitekta.pl
Kwestie techniczne
techniczny@uarchitekta.pl

O nas

uArchitekta to profesjonalne biuro projektowe.

 uArchitekta to nowoczesne biuro architektoniczne specjalizujące się w projektowaniu domów jednorodzinnych. Projekty domów uArchitekta wyróżniają się indywidualnym i nowatorskim podejściem, który łączy w sobie funkcjonalne rozwiązania wraz z atrakcyjnym wyglądem. Nasze projekty domów są zaprojektowane w różnych stylach takich jak projekty domów nowoczesnych, tradycyjnych, parterowych, na wąską działkę oraz wiele innych. Również oferujemy wykonanie projektu w dowolnych technologiach. Ponadto można liczyć na profesjonalne wsparcie na etapie projektu jak i w trakcie realizacji budowy domu. W naszym biurze pracują wykwalifikowani architekci, którzy zawsze chętnie służą pomocą i radą zwłaszcza w czasie kiedy przychodzi rozpoczęcia realizacji budowy wymarzonego domu. Poza profesjonalnym wsparciem jakie świadczy nasz zespół architektów na naszym serwisie udostępniamy poradniki, artykuły oraz wzory dokumentów, które są niezbędne do prawidłowej realizacji projektu oraz pomogą Państwu w osiągnięciu celu – wybudowania domu. Wiemy też, że fachowe doradztwo zarówno na etapie wyboru projektu oraz w całym procesie budowy domu jest niezbędne. 

 Jesteśmy architektami.

Nasi architekci cały czas bezpośrednio współpracują z klientami i starają się znaleźć odpowiednie rozwiązania tak żeby każdy poczuł się dobrze w swoim domu. Architekci z naszego biura wypracowali niepowtarzalny styl, dzięki temu tak powstają oryginalne projekty domów. Każdy zamówiony projekt domu traktujemy indywidualnie, szukamy optymalnych rozwiązań bazując na zdobytej wcześniej wiedzy i doświadczeniu.

 Jesteśmy praktykami.

Naszą wiedzę i doświadczenie budujemy pracując nad licznymi projektami z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższą jakość opracowań i oferują szereg udogodnień, żeby jak najsprawniej wybudować dom.

 Jesteśmy godni zaufania.

Posiadamy wymagane prawem uprawnienia z zakresu projektowania. Zawsze też służymy fachową pomocą w zakresie prawa budowlanego oraz realizacji inwestycji. W trakcie realizacji powierzonych zleceń jesteśmy zawsze w stałym kontakcie z inwestorem. Biuro projektowe uArchitekta to coś więcej niż projekt domu to pomysł, projekt, realizacja.