Skontaktuj się z nami

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia biura UArchitekta
9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku
Porady architekta
Porada architekta, konsultacje,
spotkanie do 1h - 100zł

Po zamówieniu projektu kwota ta
będzie odjęta od końcowej płatności

UARCHITEKTA Paweł Głowacki
Ul. Widok 32
96-100 Skierniewice

NIP 836 178 75 63
REGON 101587808

Millennium Bank 
51 1160 2202 0000 0003 5298 1237

Dowiedz się więcej
508-828-808
Aby umówić się na spotkanie
z architektem zadzwoń
508-828-808
Lub napisz do nas
biuro@uarchitekta.pl
Pytania o zamówienia
zamowienia@uarchitekta.pl
Jakieś uwagi?
uwagi@uarchitekta.pl
Kwestie techniczne
techniczny@uarchitekta.pl

O nas

uArchitekta to profesjonalne biuro projektowe działające w sieci pod adresem www.uarchitekta.pl,  mające swoją siedzibę w Skierniewicach (województwo łódzkie). Nasze motto POMYSŁ - PROJEKT - REALIZACJA , pokazuje, iż jesteśmy do dyspozycji naszych klientów na każdym z tych etapów realizacji celu, jakim jest wybudowanie wymarzonego domu.

uArchitekta to nowoczesne biuro architektoniczne specjalizujące się w projektowaniu domów jednorodzinnych. W oparciu o współpracę z klientem indywidulnym systematycznie budujemy bazę Naszych gotowych projektów domów. W pracowni projektowej uArchitekta nie ma miejsca na przypadkowe projekty i nietrafione rozwiązania. Bogate doświadczenie we współpracy z klientami, konstruktorami, instalatorami, wykonawcami oraz urzędnikami pozwala Nam zapewnić najwyższy poziom usług i jest gwarancją jakości naszych gotowych projektów domów.

Projekty domów uArchitekta wyróżniają się indywidualnym i nowatorskim podejściem, który łączy w sobie funkcjonalne rozwiązania z atrakcyjnym wyglądem. Nasze projekty domów są niebanalne, ciekawe i różnorodne. Dokładamy starań, aby nasza oferta domów była kompleksowa i zadowoliła najbardziej wymagającego klienta. Szczególną uwagę przykładamy do dywersyfikacji naszej bazy projektów zapewniając jej różnorodność. Projekty autorstwa naszej pracowni uArchitekta zaprojektowane są w różnych stylach i typach: projekty domów nowoczesnych, tradycyjnych, parterowych, na wąską działkę, z płaskim dachem, w typie „nowoczesna stodoła”, do zabudowy szeregowej i wiele innych. Oferujemy również projekty domów w dowolnych technologiach (murowane, szkieletowe, z kontenerów morskich). W tworzenie unikalnych projektów domów wkładamy całą naszą pasję, serce i zaangażowanie.

Poza projektami gotowymi, oferujemy również projekty indywidualne, na miarę danego klienta, ściśle dostosowane to jego preferencji i wymagań. Nasi klienci indywidualni mogą liczyć na profesjonalne wsparcie merytoryczne zarówno na etapie koncepcji, projektu, jak i w trakcie realizacji budowy domu.

W naszym biurze pracują najwyższej klasy specjaliści- wykwalifikowani architekci i inżynierowie, którzy zawsze chętnie służą pomocą i radą zwłaszcza na etapie realizacji budowy wymarzonego domu. Fachowe doradztwo, zarówno na etapie wyboru projektu, jak i w całym procesie budowy domu jest na wagę złota. Poza profesjonalnym wsparciem jakie świadczy nasz zespół architektów na stronie www.uarchitekta.pl udostępniamy poradniki, artykuły oraz wzory dokumentów, które są niezbędne do prawidłowej realizacji projektu oraz pomogą Państwu w osiągnięciu celu jakim jest wybudowanie domu.

Jesteśmy architektami.

Nasi architekci cały czas bezpośrednio współpracują z klientami i starają się znaleźć odpowiednie rozwiązania. Naszym głównym celem jest pomoc naszym klientom w realizacji ich marzeń o idealnym domu. Architekci z naszego biura wypracowali niepowtarzalny styl, dzięki temu tak powstają oryginalne projekty domów. Każdy zamówiony projekt domu traktujemy indywidualnie, szukamy optymalnych rozwiązań bazując na zdobytej wcześniej wiedzy i doświadczeniu.

Jesteśmy praktykami.

Naszą wiedzę i doświadczenie budujemy pracując nad licznymi projektami z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewniają najwyższą jakość opracowań i oferują szereg udogodnień, aby jak najsprawniej wybudować dom.

Jesteśmy godni zaufania.

Jesteśmy członkiem Izby Architektów Polskich i posiadamy wymagane prawem uprawnienia z zakresu projektowania bez ograniczeń. Zawsze służymy fachową pomocą w zakresie prawa budowlanego oraz realizacji inwestycji. W trakcie realizacji powierzonych nam zleceń jesteśmy zawsze w stałym kontakcie z inwestorem.

W biurze projektowym uArchitekta otrzymasz więcej niż projekt domu. Kupując nasz projekt otrzymujesz nie tylko dokumentację projektową. Otrzymujesz cały pakiet, w którym znajduje nasze doświadczenie, pasję i wsparcie merytoryczne na każdym etapie od pomysłu do realizacji. UA.