Porady architekta

Najlepsze źródło informacji

Gotowe projekty domów jednorodzinnych o łącznej powierzchni do 140 m2 to optymalne rozwiązanie dla inwestorów, którzy chcą się szybko wybudować i zamieszkać w wymarzonym domu przy stosunkowo niedużych nakładach finansowych. Są to projekty o niewielkim i średnim metrażu, które cieszą się ogromną popularnością wśród inwestorów. Tego typu gotowe projekty domów łączą w sobie takie cechy jak ekonomiczność i komfort użytkowania. Dom do 140 m2 można wybudować przy niewygórowanych nakładach finansowych nie tracąc nic na funkcjonalności i wygodzie mieszkania. Metraż do 140 m2 zapewnia też taniość w eksploatacji takiego projektu domu.  Projekty domów do 140 m2 są idealnym wyjściem dla rodziny 2+2 lub większej i nadają się prawie na każdą działkę.

Nasza oferta projektów domów do 140 m2 to zbiór projektów, w którym każdy klient znajdzie coś dla siebie. Mogą to być domy małe i tanie w budowie do 100 m2 , projekty domów parterowych lub piętrowych, projekty domów nowoczesnych, projekty domów tradycyjnych, projekty domów drewnianych, projekty domów z garażem lub bez, projekty domów energooszczędnych czy projekty domów nowoczesnych.  Duża zaletą grupy projektów domów do 140 m2 jest duża różnorodność  i bogactwo oferty. Każdy nawet najbardziej wymagający klient z pewnością znajdzie w tej grupie projekt swoich marzeń.

Domy do 140m2 swoja powierzchnią gwarantują najlepszy stosunek ceny do jakości.  Ograniczenie powierzchni projektu do 140 m2 pozwala na bardzo dobre jego dostosowanie do potrzeb mieszkańców i zapewnienie im komfortu przy ograniczeniu nakładów finansowych. Nie należy obawiać się, iż projekt o powierzchni do 140 m2 będzie tracił na funkcjonalności i przestrzeni wewnątrz. Umiejętne rozmieszczenie pomieszczeń i otworów okiennych zapewni poczucie przestrzeni i zabierze zieleń z za okna do wnętrza.

Domy do 140m2 dają duże pole do popisu jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Odpowiedni wystrój wnętrza pozwoli oddać styl i indywidualny charakter domowników, co wzbudzi zachwyt każdego gościa.

Wybór domu do 140 m2 będzie to bardzo dobra decyzja. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą domów do 140 m2.

biuro projektowe uArchitekta - projekty domów
Wróć do listy porad