Porady architekta

Najlepsze źródło informacji

TANIE PROJEKTY DOMÓW

 

Budowa każdego domu jednorodzinnego dla inwestora wiąże się z dużym nakładem środków finansowych. Istnieją jednak sposoby, aby ten wydatek nieco zmniejszyć, a nie będzie to miało wpływu na funkcjonalność i komfort użytkowania domu jednorodzinnego. Jeśli chcesz to zrobić i już na początku procesu inwestycyjnego nieco zoptymalizować poniesione wydatki wybierz tani projekt domu.

Tanie projekty domów trzeba rozpatrywać w dwóch aspektach:

Tanie projekty domów - czyli projekty w najkorzystniejszych cenach na rynku, na każdą kieszeń. Na naszej stronie znajdziesz gamę tanich projektów domów w różnych stylach i wariantach: tanie projekty domów parterowych, tanie projekty domów piętrowych, tanie projekty domów tradycyjnych czy też tanie projekty domów nowoczesnych. Zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą i wybór idealnego dla siebie taniego projektu domu.

Tanie projekty domów- czyli projekty domów tanich w budowie.  Zastosowanie uproszczonej konstrukcji, prostej nieskomplikowanej bryły , rezygnacja z podpiwniczenia, umiejętne rozłożenie funkcji - to wszystko charakteryzuje tanie projekty domów. 

Należy pamiętać, że tanie projekty domów w żadnych przypadku nie wiążą się z gorszą jakością budowy, materiałów, techologii czy mniejszym komfortem użytkowania. Tanie projekty domów są to takie projekty, które łączą w sobie wymienione wcześniej cechy, tak aby końcowy koszt budowy domu był jak najbardziej korzystny dla inwestora , nie tracąc przy tym na funkcjonalności, jakości wykonania oraz estetyce budynku.  Różnorodność naszej oferty tanich projektów domów pozwoli ci na najlepsze dostosowanie do swoich potrzeb i wybór idealnego dla siebie a zarazem taniego projektu domu. 

Korzyści z wyboru taniego projektu domu jednorodzinnego:

Tanie projekty domów cechuje:

Nasza pracownia oferuje do każdego gotowego projektu domu kosztorys, który pozwoli ci oszacować koszty budowy twojego wymarzonego taniego projektu domu. Kosztorys wykonany jest na podstawie aktualnych stawek rynkowych do stanu deweloperskiego na dany rok. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tanich projektów domów.  Na naszej stronie znajdziesz tanie projekty domów o zróżnicowanej powierzchni, zarówno małe tanie projekty domów do 80 m2 jak i te większe do 150 m2. Do wyboru masz domy parterowe, z poddaszem użytkowym lub dwukondygnacyjne.  Z dachem dwuspadowym lub czterospadowym, z lukarnami lub bez. Zapoznaj się z naszą ofertą a na pewno znajdziesz swój idealny tani projekt domu w najlepszej cenie na rynku. 

SPRAWDŹ OFERTĘ TANICH PROJEKTÓW DOMÓW

 

biuro uArchitekta - projekty domów
Wróć do listy porad