Porady architekta

Najlepsze źródło informacji

„Wszędzie dobrze, a w domu najlepiej” – to powiedzenie ukazuje jak ważny w życiu każdego człowieka jest dom. Można podróżować po całym świecie, jednak największą radość daje powrót do domu. Dom, rodzina, ciepło domowego ogniska, wnętrza wypełnione pamiątkami i zdjęciami bliskich. Te pozytywne skojarzenia sprawiają, że własny dom to największe marzenie dużej rzeszy osób. Własny dom daje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.  W naszej pracowni UARCHITEKTA projektujemy DOMY z DUSZĄ, które nie tylko spełniają marzenia naszych klientów, ale przede wszystkim są to domy, w których chce się przebywać, mieszkać, do których chce się wracać. To wszystko za sprawą naszych architektów, którzy projektują z pasji. Projektowanie domów jednorodzinnych to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim jest to nasza pasja i ogromne zamiłowanie.

Od kilku lat dokładamy największych starań, aby marzenia naszych Klientów o wybudowaniu domu jednorodzinnego zostały spełnione w sposób realny i bezproblemowy. Najwyższą uwagę przykładamy zarówno do unikalnej estetyki i stylu projektu domu jednorodzinnego, jak i do najwyższego poziomu funkcjonalności. Zależy nam, aby nasze gotowe projekty domów jednorodzinnych były wygodne i komfortowe w mieszkaniu i użytkowaniu przez przyszłych domowników. Posiadane przez nas doświadczenie i praktyka w projektowaniu pozwalają nam tworzyć wyjątkowe projekty dla wyjątkowych osób. W naszych projektach katalogowych domów , często stosujemy innowacyjne i oryginalne rozwiązania zarówno w zakresie technologii budowy, zastosowanych materiałów, stylu i estetyki, detali czy układów funkcjonalnych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i na każdym etapie procesu wyboru projektu domu służymy radą i doświadczeniem. Ogromna radość sprawia nam możliwość bezpośredniej współpracy z klientami i niezwykle cenimy sobie każdy kontakt.

 Jeśli szukasz projektu parterowego domu jednorodzinnego, piętrowego projektu domu, projektu domu z poddaszem, projektu domu w stylu nowoczesnym lub wolisz projekty domu w stylu tradycyjnym to doskonale trafiłeś. Na naszej stronie znajdują się różnorodne i niepowtarzalne projekty domów jednorodzinnych dostosowane zarówno do wymagań klientów jak i otoczenia. Staramy się, aby baza naszych gotowych projektów domów była jak najbardziej zdywersyfikowana, przez co każdy klient będzie mógł znaleźć idealny dla siebie i swoich bliskich projekt domu. Nasze gotowe projekty domów są zróżnicowane powierzchniowo (od 40 m2 do 500 m2 powierzchni) i skierowane są zarówno do klientów indywidulanych, jak i do deweloperów. Nasze projekty doskonale wpisują się zarówno w zurbanizowany krajobraz miejski, o dużej gęstości zabudowy, gdzie działki są najczęściej małe lub maja nietypowe wymiary,  jak i pięknie prezentują się w naturalnym krajobrazie i otoczeniu pół i lasów. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem technologii budowy z chęcią doradzimy Ci i przedstawimy najlepszą opcję dla Ciebie. W ofercie posiadamy projekty domów w technologii murowanej, drewnianej- szkieletowej oraz projekty domów z kontenerów morskich.

Chętnie tworzymy spersonalizowane projekty na miarę danego klienta. Dlatego, też oprócz pokaźnej bazy gotowych projektów domów jednorodzinnych posiadamy w naszej ofercie indywidualne projekty domów w najlepszej cenie na rynku. NaszaPracownia UARCHITEKTA oferuje indywidualny projekt domu w cenie od 6900 zł za dom o powierzchni do 120 m2. Taki projekt jest następnie wcielony w naszą ofertę gotowych projektów domów. 

Nasze projekty domów jednorodzinnych cechują nowoczesny styl i design, najwyższa ergonomia i funkcjonalność oraz niezwykle wysoka jakość  i dokładność dokumentacji projektowej. Staramy się, aby nasze gotowe projekty domów były także ekonomiczne w budowie i eksploatacji.

Dbamy, żeby projekty domów UARCHITEKTA miały oryginalne rozwiązania we współpracy z branżami konstrukcyjnymi, sanitarnymi i elektrycznymi. Staramy się, żeby otrzymali Państwo najwyższej jakości opracowanie, dlatego nasze projekty charakteryzują się specjalnym oznaczeniem w postaci hologramu, który zapewnia o autorskim opracowaniu gotowego projektu domu.

Serdecznie zapraszamy do analizy naszej oferty gotowych projektów domów jednorodzinnych. Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów, staramy się wspierać Państwa na każdym etapie i służyć naszą wiedzą. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania związane z wyborem projektu gotowego, jego zgodnością z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, jak i wykonaniem projektu indywidualnego. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi architektami pod numerem 508-828-808  lub emaliowego: biuro@uarchitekta.pl.

 

KLIKNIJ I POZNAJ NASZĄ OFERTĘ GOTOWYCH PROJEKTÓW DOMÓW

biuro uArchitekta - projekty domów
Wróć do listy porad