Porady architekta

Najlepsze źródło informacji

Marzenie o własnym domu to najwększe marzenie dużej rzeszy osób. Nie ma w tym nic dziwnego ponieważ dom to nie tylko obiekt budowlany, ale to  przede wszystkim miejsce, w którym kryje się życie rodzinne, praca, odpoczynek. Własny dom daje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.  Od kilku lat dokładamy największych starań, aby marzenia naszych Klientów o wybudowaniu domu jednorodzinnego zostały spełnione w sposób realny i bezproblemowy.W projekty domów pracowni UARCHITEKTA staramy się wkładać nasze doświadczenie oraz nowatorskie pomysły i nietuzinkowe podejście. W gotowe projekty domów staramy wnieść indywidualne pomysły i wizję naszych Klientów. Zależy nam, aby każdy gotowy projekt domu odzwierciedlał wyjątkowy charakter domowników.

W naszej ofercie projektów domów znajduje się wiele gotowych projektów domów w różnych stylach i funkcjach. Znajdą Państwo w naszej pracowni domy w nowoczesnym stylu o powierzchni od 40m2 do ponad 500m2. W tej ofercie znajdują się zarówno domki letniskowe, jak i duże wille, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów oraz wymagania współczesnego budownictwa. Szeroka oferta gotowych projektów domów daje możliwość wyboru w jakiej technologii chcą Państwo wybudować projekt domu. Ponadto posiadamy ofertę domów parterowych, domów z poddaszem, piętrowych, z piwnicą lub opcją zagospodarowania poddasza. Posiadamy projekty domów dla każdego w zakresie optymalnych rozwiązań, ekonomicznych, komfortowych, ekskluzywnych. Dla naszych gotowych projektów domów nie stanowią problemu złożone warunki zabudowy, gdyż oferujemy rozwiązania, które sprawdzą się na wąskich lub nietypowych działkach. Oferujemy projekty domów dla par, rodzin, singli oraz rodzin wielopokoleniowych, deweloperów- dla każdego kienta posiadamy specjalnie zaprojektowane rozwiązania.  UARCHITEKTA znajdą Państwo gotowe projekty bliźniaków, domków w zabudowie szeregowej. Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z ofertą indywidualnego projektu domu to dla Pastwa coś specjalnego. Indywidalny projekt domu w cenie już od 5500 zł . Wystarczy skontaktować się z naszą pracownią a przedstawimy szczegóły. Taki projekt domu jest następnie wcielony w naszą ofertę gotowych projektów domów. 

Gotowe projekty domów UARCHITEKTA posiadają ekonomiczne rozwiązania w budowie oraz w późniejszej eksploatacji co pozwala zmniejszyć koszty w utrzymaniu. Jednym z naszych głównych celów jest to, aby gotowe projekty domów bez względu na metraż były wygodne, funkcjonalne oraz, żeby ich powierzchnia była ergonomiczna. Dbamy, aby w naszych gotowych projektach domów były zastosowane jak najwyższej jakości materiały budowane oraz nowoczesne technologie. Dzięki takiemu podejściu przekazujemy naszym klientom wiedzę o zbudowaniu domu na lata. Nasze gotowe projekty domów powstały w oparciu o współpracę z naszymi Klientami, dzięki którek powstały unikatowe, o współczesnym designie projekty domów, które łączą w sobie klasyczne rozwiązania i nietuzinkowe pomysły. W efekcie powstały domy, które podobają się naszym Klientom, idealnie wpisujące się w otoczenie bez względu na to czy powstały w środowisku miejskim czy w bliskości natury.

Nasze autorskie projekty domów UARCHITEKTA - to łatwość nawiązywania bezpośredniego kontaktu z Klientem oraz autorem gotowego projektu domu. Nasi architekci to doświadczeni specjaliści, którzy w projekty domów wkładają pasję, wiedzę i zaangażowanie. Efekt takiego podejścia przekłada się oryginalne gotowe projekty domów.

Dbamy, żeby projekty domów UARCHITEKTA miały oryginalne rozwiązania we współpracy z branżami konstrukcyjnymi, sanitarnymi i elektrycznymi. Staramy się, żeby otrzymali Państwo najwyższej jakości opracowanie, dlatego nasze projekty charakteryzują się specjalnym oznaczeniem w postaci hologramu, który zapewnia o autorskim opracowaniu gotowego projektu domu.

Serdecznie zapraszamy do analizy naszej oferty gotowych projektów domów jednorodzinnych. Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów, staramy się wspierać Państwa na każdym etapie i służyć radą. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania związane z wyborem projektu, jak i wykonaniem projektu indywidualnego.

KLIKNIJ I POZNAJ NASZĄ OFERTĘ GOTOWYCH PROJEKTÓW DOMÓW

biuro uArchitekta - projekty domów
Wróć do listy porad