Pomoc u architektów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Koszt wysyłki zależy od sposobu płatności oraz przesyłki.

Płatność przelewem z góry - dostawca Poczta Polska 

Przelew należy wykonać po złożeniu zamówienia i telefonicznym potwierdzeniu przez naszego Doradcę danych. Przesyłka zostanie zrealizowana w momencie zaksięgowania na koncie środków. Projekt wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską. Zaznaczamy, że termin dostawy uzależniony jest od Poczty. Zawsze informujemy naszych klientów o wysyłce w tym samym dniu kiedy nadajemy paczkę.

W tytule przelewu prosimy wpisać: Imię i Nazwisko, Nazwę projektu domu lub nr. faktury. Jeżeli chcieliby Państwo wykonać przelew wcześniej podajemy dane:

UARCHITEKTA Paweł Głowacki ul. Widok 32, 96-100 Skierniewice

NIP 836 178 75 63 Millennium Bank 51 1160 2202 0000 0003 5298 1237

Płatność przelewem - dostawca Kurier 

Do ceny projektu należy doliczyć koszt wysyłki w wysokości 15 zł. Przelew należy wykonać po złożeniu zamówienia i telefonicznym potwierdzeniu przez naszego Doradcę danych. Po zaksięgowaniu środków na koncie wysyłamy projekt. Ta forma dostawy jest najszybsza. Czas wysyłki wynosi tylko 1 dzień ( + czas przygotowania wysyłki)

Płatność przy odbiorze za pobraniem - dostawca Kurier 

Koszt wysyłki wynosi 50 zł. Płatność za projekt reguluje się gotówką bezpośrednio u kuriera w chwili odbioru przesyłki. Czas dostawy wynosi 1 dzień (+ czas przygotowania wysyłki)

Po wybraniu formy płatności, gdy wszystkie dane są prawidłowe, wyślij zamówienie bezpośrednio do nas klikając "Zamawiam".

Po wysłaniu zamówienia otrzymają Państwo kopię zamówienia na podany w formularzu adres e-mail. Następnie nasz Doradca w ciągu 24 godzin skontaktuje się z Państwem dzwoniąc na podany numer telefonu. Podczas rozmowy prosimy o potwierdzenie zamieszczonych informacji oraz ewentualnych zmian w projekcie. Po telefonicznym potwierdzeniu zamówienia, projekt domu zostanie przygotowany do wysyłki.

Wróć do pomocy